четвер, 11 жовтня 2018 р.

"Військова слава України"14 жовтня в Україні – особливий день, відзначаються свята, пов’язані з різними історичними подіями.
Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року на свято Покрови відзначають День українського козацтва. У 2014 році, указом Президента України Петра Порошенка було встановлено державне свято День захисника України.
На передодні свят з метою виховання у молодого покоління патріотизму на прикладі героїв славного українського козацтва та сьогоднішніх захисників нашої рідної України Вірівська сільська бібліотека оформила книжкову виставку  «Мужність і відвага крізь віки».   Для молоді    проведено історичний хроноскоп «Ступає шляхами золота Покрова», учасники заходу ознайомилися з історією свята, легендами та переказами, з традиціями наших мужніх предків козаків.  Урок – реквієм «Військова слава України» та книжкова виставка з такою ж назвою допомогли  юнацтву пройти стежками минулих боїв та перемог, і дійшли ми до сучасних захисників нашої України. Бійцям добровольчих батальйонів, воїнам Збройних сил України, 
Нацгвардії, волонтерам сьогодні наша шана і повага.

Немає коментарів:

Дописати коментар